Tuesday, September 25, 2018
Ballina Sport

Sport

Berisha madhështor, pret penalltinë e Dybala dhe ndal Juven

Etrit Berisha madhështor i shkaktoi Juventusin ndalesën e parë në Serinë A. Portieri shqiptar neutralizoi penalltinë e Paulo Dybala gjashtë minuta përpara fundit të...

Dy vjet pa humbje! Gjermania “dorëzohet” në Berlin ndaj Brazilit

Gjermania është “dorëzuar” në Berlin ndaj Brazilit, duke humbur 0-1 në një ndeshje miqësore. Humbja e fundit e kampionëve në fuqi të Botës është regjistruar...