Wednesday, January 16, 2019
Ballina Sport

Sport

Trajneri i Partizanit i kënaqur me barazimin: Skënderbeu, skuadër e fortë

Trajneri i Partizanit të Beogradit është larguar i kënaqur me skuadrën e tij nga “Elbasan Arena”. Në përfundim të ndeshjes, i pyetur nga gazetarët se...

Berisha madhështor, pret penalltinë e Dybala dhe ndal Juven

Etrit Berisha madhështor i shkaktoi Juventusin ndalesën e parë në Serinë A. Portieri shqiptar neutralizoi penalltinë e Paulo Dybala gjashtë minuta përpara fundit të...