Monday, December 10, 2018
Ballina Speciale

Speciale

Debatet për kontratat, FSDKSH: Arrihet marrëveshje me farmacitë

Disa farmaci në kryeqytet por edhe në rrethe kanë ulur qepenat të hënën e 14 majit në shenjë proteste ndaj kontratave që lidhin me...

Kardhiq-Delvinë, Gjiknuri: Përpara vjeshtës nisin punimet në këtë aks

Në kuadër të turit të llogaridhënies publike “Puna për Shqipërinë që Duam”, Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri zhvilloi takime me banorë të...

Skënderbeu grek? Jo, efkaristo!

Janë të njohura përpjekjet e historiografisë greke për të përvetësuar figurën më të madhe të shqiptarëve, Skënderbeun. Përpjekjet e tyre ndër shekuj duke e...

Skandali/ Mediat greke shkruajnë: Gjergj Kastrioti është me origjinë greke

  Ismail Patrioti Jashari, ka bere nje status ne facebook, dhe ka postuar nje foto ku shkruhet se mediat greke kane shkruar se Gjergj Kastrioti,...