Liqeni i Mjellmave në Pallatin e Kongreseve, Rikthehet nje nga shfaqjet me te bukura te TKOB

 

Baleti “Liqeni i Mjellmave”
16 dhe 17 qershor – ora 20:00
Ne Pallatin e Kongreseve

Rikthehet nje nga shfaqjet me te bukura te TKOB. Nje produksion i cili per here te pare e vendosi teatrin tone ne Pallatin e Kongreseve, kete here rikthen suksesin e jashtezakonshem te trupes se baletit.

Ju ftojme ne dy nete finese, elengance dhe feste, te cilat do te jene shfaqjet me te fresketa ne ditet e nxehta qe na presim.

Biletat fillojne shitjen ne sportelin e Pallatit te Kongreseve ne daten 17 MAJ nga ora 10:00-20:00.Ju mund te rezervoni tani vendin tuaj ne salle me nje mesazh ne inbox dhe ne numrin tone te telefonit 067 6327313. Bileta kushton 1000 leke.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *