Monika Kryemadhi takon komisionerin Hahn

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi është takuar mëngjesin e sotëm me Komisionerin e Zgjerimit Johaness Hahn.

Takimi është mbajtur në zyrën e grupit parlamentar te LSI në Kryesinë e Kuvendit. Takimi mësohet se në fokus ka patur zhvillimet e fundit ne vend dhe për të ardhmen e vendit në raport me BE-në. Ne takim ka qenë i pranishëm dhe kryetari i grupit parlamentar te LSI-se Petrit Vasili.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *