Greqi, arrestohet me 133 kg kanabis në makinë, 36-vjeçari shqiptar

Aktualitet

arrestuar nga policia greke pasi në automjetin që ai drejtonte u gjet dhe sekuestrua një sasi prej 133 lëndë narkotike e llojit marijuanë e ndarë në 79 pako.

Arrestimi i tij u bë në Neraida, Thepratia. Shqiptari akuzohet për trafik droge, vjedhje, falsifikim dhe hyrje ilegale.

Mjeti me të cilin lëvizte 36-vjeçari shqiptar, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, rezulton i vjedhur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *