Një person është mbytur ditën e sotme në plazhin e Golemit. Burime nga policia bëjnë me dije se viktima është identifikuar si shtetasi F.A, 69 vjeç, i cili është gjetur i mbytur në det.

Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe ambulanca.

Grupi hetimore po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here