Kryeministri Edi Rama ka habitur me një video që ka shpërndarë në faqen e tin zyrtare të Facebook. Mëngjesin e kësaj të shtune ai ka zgjedhur t’ua uroj “mirmëngjesin” ndjekësve të tij  me një video të krijuar nga Çmendina.

Nëse keni nostalgji për Ramën si këngëtar, ju ftojmë ta shijoni versionin e ri të këngës “Despasito” me premtimet e fushatës së Kryeministrit.

“Mirëmëngjesi dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë video të krijuar nga çunat e supertalentuar të Çmendinës”, shkruan Rama.

Në të Kryeministri shfaqet në momente gjatë fushatës së 25 qershorit të cilat serviren si këngë, nën tingujt e këngës hit “Despacito.

“Nuk keni parë asgjë akoma, Shqiëprinë do ta nxjerr nga dhoma… kam një plan të paparë”, thuhet në një pjesë të videos, të cilën e gjeni të plotë më poshtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here