2014-03-04
    Ballkan Forum Email Chat Shqiptaret Gazeta Televizione Reklamat
    Banka Bursa Bashkia Kryeministra Instat Gjyqesori Millennium  
POLITIKA
Pozita
Opozita
Parlament
Presidence
Zgjedhjet
Politika e jashtme
KRONIKA
Lajmi i dites
Lajme nga rrethet
Prokukori
Gjykate
Policia
EKONOMI
Biznes
Finance
Investime
Bankat
SOCIALE
Bashkia
Shendetesi
Arsimi
Turizmi
Trotuar
Reportazhe
Personazh
KULTURE
Monumente
Muzika
Arti
Galeri
Kinema
Libri
BOTA
Emigrantet
Lajme nga rajoni
Lajme nga bota
Diplomaci
SPORTI
Sporte vendi
Sporte bote
Legjionarėt
**Gjermani 2006**
“Athina 2004”
OPINIONE
Analize
Koment
Opinion
Dosier
Speciale
Letrat e LexuesveFoto e Dites

Pėrgjimet pėr llogari tė Berishės, Visho Ajazi drejt shkarimitKreu i Shėrbimit Informativ Shtetėror duket se ėshtė shumė afėr shkarkimit nga detyra. Mazhoranca e ka thirrur atė pėr raportim nė Komisionin e Sigurisė Kombėtare tė mėrkurėn, pas publikimit tė nj...

Foto e Lajmi i Pare

Spiropali: U arkėtuan 10 miliard e 177 milionė lekė

Drejtorja e Pėrgjithshme e Doganave, Elisa Spiropali deklaroi tė hėnėn se marrėveshja prej 330.9 milionė eurosh e Fondit Monetar Ndėrkombėtar ėshtė shprehje e besimit tė partnerėve ndėrkombėtar te mod...

Angelina dhe Brad Pitt, shkėlqejnė nė Oskar

Fotoja nga Oscar qė they rekord nė Twitter

Jennifer Lawrence, rrėzohet pėrsėri nė natėn e OSCAR-it

Nuk i interesojnė meshkujt e tjerė


ID_Politika
POLITIKA

• Pėrgjimet pėr llogari tė Berishės, Visho Ajazi drejt shkarimit

• PD kėrkon raportim publik tė kreut tė SHISH

• Media ankohet tek KQZ pėr kasetat e montuara tė partive

• Verifikim CV-ve tė efektivėve, Didi raportim nė Kuvend

• Ligjet, seancė dėgjimore pėr trajtimin e tė burgosurve

• Spiropali: U arkėtuan 10 miliard e 177 milionė lekė

• Basha: Opozita do jetė e pranishme nė kuvend

• Ministria e Bujqėsisė: Karburant me ēmim 100 lekė litri pėr fermerėt

• RTSH, Komisioni i Medias bllokon procesin, nė pritje tė njė marrėveshje

ID_Lajme nga rajoniID_SOCIALE
SOCIALE

• Drejtoresha e Drejtorisė Rajonale nr.1 Tiranė: Jemi duke pėrgatitur listėn. Shifra ende nuk dihet

• Do prishim shpejt objektet qė skualifikohen nga ALUIZNI

• ISHP raporton situatėn epidemiologjike tė gripit nė Shqipėri

• S ka mė ndihmė ekonomike pėr dembelėt

• Impiantet e pastrimit nė plazhe, jashtė pune. S’paguajnė energjinė

ID_EKONOMI
EKONOMI

• Enti i Banesave kėrkon tė blejė apartamente pėr tė pastrehėt

• Bankat dyfishojnė fitimet e tyre

• Bie kreditimi pėr 2014, shkak bankat dhe interesat e larta

  ID_KULTUREID_OPINIONE
OPINIONE

• Nė emėr tė Atdheut

• Zoti krim dhe zonja vdekje, deri kur… ?!

ID_Dosier
Dosier

• Shen Naumi, si e dergoi Serbia cceshtjen nw Hagw?

ID_KRONIKA
KRONIKA

• Fushė-Krujė, shpėrthim tritoli brenda komisariatit tė Policisė

• Kapen me 450 kg drogė, nė pranga 2 persona

• Tiranė, eksploziv banesės sė biznesmenit, plagoset njė vajzė

• Gėrdeci, lirohet Ylli Pinari ishte dėnuar me 15 vite burg

•  Gjyqi ndaj meje i montuar pėr qėllime politike, tė pushohet

• Arrestohet grupi kriminal, 13 nė pranga, 2 nė kėrkim

ID_BOTA
BOTA

• Obama telefonatė Putinit pėr tė gjetur njė rrugėzgjidhje paqėsore

• Ukraina e tradhėtuar nga vetė krerėt e saj

• Protesta qytetare pėr tė kundėrshtuar gjendjen nė Ukrainė.

•  Rusia ultimatum forcave ushtarake ukrainase pėr tu dorėzuar


  KERKO TEK BALLKAN

POLITIKA

RTSH, Komisioni i Medias bllokon procesin, nė pritje tė njė marrėveshje


Ministria e Bujqėsisė: Karburant me ēmim 100 lekė litri pėr fermerėt


Basha: Opozita do jetė e pranishme nė kuvend


Spiropali: U arkėtuan 10 miliard e 177 milionė lekė


Ligjet, seancė dėgjimore pėr trajtimin e tė burgosurveKoment

Dėmton politika e keqe pa emėrues tė pėrbashkėt


I tillė ishte Azem Hajdari


Tė hiqet imuniteti ligjor pėr njerėzit e zgjedhur nė pushtet!


FATI , PĖR FATZINJTĖ...


Korrupsioni ėshtė rreziku i njė shoqėrie pėr dėshtim!KRONIKA

Arrestohet grupi kriminal, 13 nė pranga, 2 nė kėrkim


Gjyqi ndaj meje i montuar pėr qėllime politike, tė pushohet


Gėrdeci, lirohet Ylli Pinari ishte dėnuar me 15 vite burg


Tiranė, eksploziv banesės sė biznesmenit, plagoset njė vajzė


Kapen me 450 kg drogė, nė pranga 2 persona


2001-2004 Ballkan.com
Te gjitha te drejtat e rezervuara "Ferano Group" Sh.p.k
Programuar nga Shqiperia.Com
Adresa e Redaksisë:
Rruga e Durresit, Nr 61, Tirane, Shqiperi
Tel / Fax: +355 4 229 954